Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V180ZC5P
V180ZC5P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V180ZC5P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V180ZC5P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela V180ZC5P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 349867 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 180V
Napetost Varistorja (Min) 162V Napetost Varistorja (Max) 198V
Serija ZC Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 10mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 153V
Največji AC volt 115V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 18J
natančen opis 180V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 2.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 465pF @ 1MHz