Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V181HF34
V181HF34
V181HF34
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V181HF34 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V181HF34
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 282V 40KA SQUARE 34MM
(v ameriških dolarjih)
180 pcs
Product parameter
številka dela V181HF34 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 282V 40KA SQUARE 34MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15540 pcs Podatkovni list HB34, HF34, HG34 Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 282V
Napetost Varistorja (Min) 254V Napetost Varistorja (Max) 310V
Serija HF34 Pakiranje Bulk
Paket / primer Square 34mm, Tabs delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 240V
Največji AC volt 180V Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 330J
natančen opis 282V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Tabs Tok - napetost 40kA
Zmogljivost @ Pogostost 6800pF @ 1MHz