Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V20E320P
V20E320P
V20E320P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V20E320P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V20E320P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela V20E320P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 153873 pcs Podatkovni list UltraMOV® Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 510V
Napetost Varistorja (Min) 459V Napetost Varistorja (Max) 561V
Serija UltraMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm Druga imena F3446
V20E320P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 420V Največji AC volt 320V
Energija 273J natančen opis 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 750pF @ 1MHz