Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V20E460PL4B
V20E460PL4B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V20E460PL4B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V20E460PL4B
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs
Product parameter
številka dela V20E460PL4B Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 134879 pcs Podatkovni list UltraMOV® Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 750V
Napetost Varistorja (Min) 675V Napetost Varistorja (Max) 825V
Serija UltraMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 615V
Največji AC volt 460V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 360J
natančen opis 750V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1MHz