Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V20H175P
V20H175P
V20H175P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V20H175P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V20H175P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela V20H175P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 101487 pcs Podatkovni list HMOV™ Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 270V
Napetost Varistorja (Min) 243V Napetost Varistorja (Max) 297V
Serija HMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm Druga imena F7787
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 225V Največji AC volt 175V
Energija 180J natančen opis 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 1400pF @ 1MHz