Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V250LC40BP
V250LC40BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V250LC40BP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V250LC40BP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela V250LC40BP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 205935 pcs Podatkovni list LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 383.5V
Napetost Varistorja (Min) 354V Napetost Varistorja (Max) 413V
Serija LC Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 330V
Največji AC volt 250V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 130J
natančen opis 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 1000pF @ 1MHz