V275LT4P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V275LT4P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | V275LT4P |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | V275LT4P | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 255853 pcs | Podatkovni list | LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost Varistorja (Typ) | 430V |
| Napetost Varistorja (Min) | 387V | Napetost Varistorja (Max) | 473V |
| Serija | LT | Pakiranje | Cut Tape (CT) |
| Paket / primer | Disc 7mm | Druga imena | F5605CT |
| delovna temperatura | -55°C ~ 85°C (TA) | Število vezij | 1 |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Največje DC voltaže | 369V | Največji AC volt | 275V |
| Energija | 23J | natančen opis | 430V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm |
| Tok - napetost | 1.2kA | Zmogljivost @ Pogostost | 80pF @ 1MHz |