Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V300LA4P
V300LA4P
V300LA4P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V300LA4P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V300LA4P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela V300LA4P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 416247 pcs Podatkovni list LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 470V
Napetost Varistorja (Min) 423V Napetost Varistorja (Max) 517V
Serija LA Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 7mm Druga imena F3010
V300LA4P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 405V Največji AC volt 300V
Energija 25J natančen opis 470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 70pF @ 1MHz