Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V320LU40BP
V320LU40BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V320LU40BP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V320LU40BP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela V320LU40BP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 171861 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 501V
Napetost Varistorja (Min) 462V Napetost Varistorja (Max) 540V
Serija LU Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 20mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 420V
Največji AC volt 320V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 150J
natančen opis 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 750pF @ 1MHz