Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V320PA40A
V320PA40A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V320PA40A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V320PA40A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 6.5KA BASE MOUNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5581 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V320PA40A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 6.5KA BASE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5581 pcs Podatkovni list PA Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 510V
Napetost Varistorja (Min) 462V Napetost Varistorja (Max) 565V
Serija PA Pakiranje -
Paket / primer Base Mount delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 420V
Največji AC volt 320V Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Energija 160J natančen opis 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 750pF @ 1MHz