Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V420LS40CPX2855
V420LS40CPX2855
V420LS40CPX2855
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V420LS40CPX2855 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V420LS40CPX2855
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela V420LS40CPX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 120260 pcs Podatkovni list C-III Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 680V
Napetost Varistorja (Min) 612V Napetost Varistorja (Max) 748V
Serija C-III Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 20mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji AC volt 420V
Energija 390J natančen opis 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1MHz