Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V420LT7P
V420LT7P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V420LT7P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V420LT7P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela V420LT7P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 338959 pcs Podatkovni list LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 680V
Napetost Varistorja (Min) 612V Napetost Varistorja (Max) 748V
Serija LT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 7mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 560V
Največji AC volt 420V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 30J
natančen opis 680V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 55pF @ 1MHz