Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V421CA40
V421CA40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V421CA40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V421CA40
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 40KA DISC 40MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V421CA40 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 40KA DISC 40MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3997 pcs Podatkovni list CA Varistor Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 680V
Napetost Varistorja (Min) 612V Napetost Varistorja (Max) 748V
Serija CA Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 40mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 560V
Največji AC volt 420V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 600J natančen opis 680V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm
Tok - napetost 40kA Zmogljivost @ Pogostost 3000pF @ 1MHz