Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V480LS7PX2855
V480LS7PX2855
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V480LS7PX2855 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V480LS7PX2855
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela V480LS7PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 321258 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 750V
Napetost Varistorja (Min) 675V Napetost Varistorja (Max) 825V
Serija LS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 7mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 640V
Največji AC volt 480V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 35J
natančen opis 750V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 50pF @ 1MHz