Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V68ZC10P
V68ZC10P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V68ZC10P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V68ZC10P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
(v ameriških dolarjih)
3750 pcs
Product parameter
številka dela V68ZC10P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 248570 pcs Podatkovni list ZA Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 68V
Napetost Varistorja (Min) 61.2V Napetost Varistorja (Max) 74.8V
Serija ZC Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 14mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 56V
Največji AC volt 40V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 13J
natančen opis 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 1kA
Zmogljivost @ Pogostost 3870pF @ 1MHz