Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > ZCAS200.XP
ZCAS200.XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ZCAS200.XP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ZCAS200.XP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE ZCASE MEGA 32V 200A 1-PC CA
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela ZCAS200.XP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE ZCASE MEGA 32V 200A 1-PC CA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 32V
Velikost / dimenzija 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm) Serija ZCASE
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 235000 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
DC hladna upornost 0.231 mOhms Trenutna ocena 200A