Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > 1182U110P
1182U110P
1182U110P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1182U110P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1182U110P
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis TRANSFORMER TOROIDAL POWER POTTE
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 450 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela 1182U110P Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis TRANSFORMER TOROIDAL POWER POTTE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija transformatorji Utež 24 lbs (10.9kg)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 110V, Series 220V Napetost - primarna 117V
Napetost - izolacija 4000Vrms Tip Toroidal
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 187.96mm Dia
Serija 1182 Sekundarno navijanje (s) Dual
Primarno navijanje (i) Dual Moč - maks 1500 VA
Druga imena 1182U110P-ND
HM2497
Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 82.55mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 13.6A, Series 6.8A Center Tapnite No
Podobni izdelki
1183 X 6
  • del #:1183 X 6"