Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > 1447AH12
1447AH12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1447AH12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1447AH12
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX STEEL GRAY 42"L X 31.38"W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 125 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 1447AH12 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX STEEL GRAY 42"L X 31.38"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 125 pcs Podatkovni list 1447A Series1447AH12 Drawing
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 137 lbs (62.1kg)
Debelina 14 Gauge Velikost / dimenzija 42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm)
Informacije o odpremi Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija 1447A
Ocene IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 Materialna ocena vnetljivosti -
Material Metal, Steel Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 12.000" (304.80mm) Lastnosti Interior Panels
natančen opis Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm) X 12.000" (304.80mm) Oblikovanje Hinged Door, Lid
Vrsta zabojnika Box Barva Gray
Površina (L x W) 1318 in² (8503 cm²)