Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > 1455C1202BK
1455C1202BK
1455C1202BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1455C1202BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1455C1202BK
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ALUM BLACK 4.72"L X 2.13"W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 1455C1202BK Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ALUM BLACK 4.72"L X 2.13"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10681 pcs Podatkovni list 1455 Series Datasheet1455C1202 Drawing
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež -
Debelina 0.060" (1.52mm) Velikost / dimenzija 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm)
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija 1455
Ocene - Druga imena 1455C1202BK-ND
HM1716
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti -
Material Metal, Aluminum; Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.906" (23.00mm)
Lastnosti Card Guides natančen opis Box Metal, Aluminum; Plastic Black End Panel(s) 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm) X 0.906" (23.00mm)
Oblikovanje End Panel(s) Vrsta zabojnika Box
Barva Black Površina (L x W) 10.1 in² (65 cm²)