Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > 1455N1201
1455N1201
1455N1201
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1455N1201 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1455N1201
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 1455N1201 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6730 pcs Podatkovni list 1455 Series Datasheet1455N1201 Drawing
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 0.66 lb (299.37g)
Debelina 0.060" (1.52mm) Velikost / dimenzija 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm)
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija 1455
Ocene - Druga imena 1455N1201-ND
HM974
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti -
Material Metal, Aluminum Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 2.087" (53.00mm)
Lastnosti Card Guides natančen opis Box Metal, Aluminum Natural End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 2.087" (53.00mm)
Oblikovanje End Panel(s) Vrsta zabojnika Box
Barva Natural Površina (L x W) 19.2 in² (124 cm²)