Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > rack komponente > 1459MQBK1
1459MQBK1
1459MQBK1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1459MQBK1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1459MQBK1
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis PANEL SIDE 49X16X.05" BLACK 1/PR
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 966 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 1459MQBK1 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis PANEL SIDE 49X16X.05" BLACK 1/PR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 966 pcs Podatkovni list 1459 Series, Fixed Frame
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 30 lbs (13.6kg)
Prezračevanje Non-Vented Tip Panel, Side
Velikost / dimenzija 49.200" L x 16.140" W x 0.051" H (1249.68mm x 409.96mm x 1.30mm) Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key
Serija 1459 Druga imena 1459MQBK1-ND
HM3231
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Metal, Steel
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 1459M Lastnosti -
natančen opis Metal, Steel Panel, Side 49.200" L x 16.140" W x 0.051" H (1249.68mm x 409.96mm x 1.30mm) Black Barva Black
Podobni izdelki
1459MBK1 Image
145D Image
145F Image
145E Image
1459JQBK1 Image
145B Image
145G Image
145C Image
145A Image