Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 1530C333
1530C333
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1530C333 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1530C333
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5031 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 1530C333 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5031 pcs Podatkovni list 1530 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm) Ščitenje Unshielded
Serija 1530 Ocene -
Q @ Frek 52 @ 250kHz Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz
Induktivnost 3.3mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 53mA 51.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 51.6 Ohm Max Trenutna ocena 53mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1531-B-6-AL Image
  • del #:1531-B-6-AL
  • Proizvajalci:RAF
  • Opis:ROUND SPACER ALUMINUM 1/8"
  • Na zalogi:291809
 RFQ
 RFQ
15310 Image
  • del #:15310
  • Proizvajalci:Wiha
  • Opis:SCREWDRIVER PHILLIPS #1 6.89"