Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > 1590WBBS
1590WBBS
1590WBBS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1590WBBS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1590WBBS
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ALUM UNPAINTED 4.71"LX3.7"W
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 8168 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 1590WBBS Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ALUM UNPAINTED 4.71"LX3.7"W Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 8168 pcs Podatkovni list 1590WBBS Drawing1590 Series Datasheet
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež -
Debelina 0.089" (2.26mm) Velikost / dimenzija 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm)
Serija 1590W Ocene IP65
Druga imena HM2295 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti - Material Metal, Aluminum Alloy
Višina 1.657" (42.10mm) Lastnosti Watertight
natančen opis Box Metal, Aluminum Alloy Natural Cover Included 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) X 1.657" (42.10mm) Oblikovanje Cover Included
Vrsta zabojnika Box Barva Natural
Površina (L x W) 17.3 in² (112 cm²)