Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > 1591BFBK
1591BFBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1591BFBK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1591BFBK
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS BLACK 4.41"L X 2.44"W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 1591BFBK Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS BLACK 4.41"L X 2.44"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5765 pcs Podatkovni list 1591 Series With Bottom Flange1591BF
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 0.188 lb (85.28g)
Debelina 0.079" (2.01mm) Velikost / dimenzija 4.406" L x 2.441" W (111.91mm x 62.00mm)
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija 1591F
Ocene IP54 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Plastic, ABS Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.239" (31.48mm) Lastnosti Card Guides, Flame Retardant
natančen opis Box with Mounting Flange Plastic, ABS Black Cover Included 4.406" L x 2.441" W (111.91mm x 62.00mm) X 1.239" (31.48mm) Oblikovanje Cover Included
Vrsta zabojnika Box with Mounting Flange Barva Black
Površina (L x W) 10.7 in² (69 cm²)