Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > C3RWT10116
C3RWT10116
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C3RWT10116 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C3RWT10116
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX STEEL GRAY 116"L X 10"W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 210 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela C3RWT10116 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX STEEL GRAY 116"L X 10"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 210 pcs Podatkovni list C3RWT Series
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 108 lbs (49kg)
Debelina - Velikost / dimenzija 116.000" L x 10.000" W (2946.40mm x 254.00mm)
Informacije o odpremi Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija C3RWT
Ocene IP24, NEMA 3R, UL-870 Materialna ocena vnetljivosti -
Material Metal, Steel Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 10.000" (254.00mm)
Lastnosti Lockable, Wall Mount natančen opis Box Metal, Steel Gray Cover Included 116.000" L x 10.000" W (2946.40mm x 254.00mm) X 10.000" (254.00mm)
Oblikovanje Cover Included Vrsta zabojnika Box
Barva Gray Površina (L x W) 1160 in² (7484 cm²)