PBR50L115
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBR50L115 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PBR50L115 |
|---|---|
| Proizvajalec | Hammond Manufacturing |
| Opis | BULB LIGHT 115VDC 7W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | PBR50L115 | Proizvajalec | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| Opis | BULB LIGHT 115VDC 7W | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 16408 pcs | Podatkovni list | PBR Series Datasheet |
| Kategorija | industrijski Controls | Utež | - |
| Napetost - oskrba | 115VDC | Tip | Bulb |
| Sklop zaključka | - | Serija | PBR |
| Druga imena | HM1643 PBR50L115-ND |
delovna temperatura | -25°C ~ 45°C |