G125-9640600
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G125-9640600 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | G125-9640600 |
|---|---|
| Proizvajalec | Harwin |
| Opis | CONN HOOD FOR G125-324 6POS |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| številka dela | G125-9640600 | Proizvajalec | Harwin |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HOOD FOR G125-324 6POS | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1339 pcs | Podatkovni list | G125-964yy00 DrawingGecko Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Serija | Gecko |
| Druga imena | 952-3654 | Število pozicij | 6 |
| Lastnosti | - | Vrsta pripomočka | Backshell |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
G125-FC10605L0-0150L - Proizvajalci:
Harwin - Opis:
1.25MM F/L 6POS 26AWG 150MM - Na zalogi: