M20-7811045
M20-7811045
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M20-7811045 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M20-7811045
Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 2.54" SMD DUAL 20POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs22 pcs110 pcs
506 pcs1012 pcs5016 pcs
Product parameter
številka dela M20-7811045 Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 2.54" SMD DUAL 20POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83646 pcs Podatkovni list M-20-781 DrawingM20 Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Serija M20 Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tube
Druga imena 952-3215 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 20 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Višina izolacije 0.140" (3.56mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Female Socket