M20-7881046
M20-7881046
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M20-7881046 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M20-7881046
Proizvajalec Harwin
Opis 2X10 POS DIL HORIZ SOCKET
(v ameriških dolarjih)
1 pcs39 pcs117 pcs
507 pcs1014 pcs5031 pcs
Product parameter
številka dela M20-7881046 Proizvajalec Harwin
Opis 2X10 POS DIL HORIZ SOCKET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija M20 Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tube
Druga imena 952-2355
M207881046
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Višina izolacije 0.232" (5.90mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post -