Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M20-9982545
M20-9982545
M20-9982545
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M20-9982545 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M20-9982545
Proizvajalec Harwin
Opis 25+25 DIL VERT PIN HDR
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela M20-9982545 Proizvajalec Harwin
Opis 25+25 DIL VERT PIN HDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66143 pcs Podatkovni list M20-998 DrawingM20 Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija M20
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.460" (11.68mm)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 50
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 9.94mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.240" (6.10mm) Stik s fino debelino - post -