Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M22-5321105
M22-5321105
M22-5321105
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M22-5321105 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M22-5321105
Proizvajalec Harwin
Opis 11+11 DIL SURFACE MOUNT P/HDR
(v ameriških dolarjih)
2160 pcs
Product parameter
številka dela M22-5321105 Proizvajalec Harwin
Opis 11+11 DIL SURFACE MOUNT P/HDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71854 pcs Podatkovni list M22 Series CatalogM22-532 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Oklepanje Unshrouded Serija M22
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 22
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 4.8mm, 6.9mm, 9.6mm
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.059" (1.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 22 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 1A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.138" (3.50mm) Stik s fino debelino - post -