Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M30-6101046
M30-6101046
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M30-6101046 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M30-6101046
Proizvajalec Harwin
Opis 10 SIL PC TAIL PLUG
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela M30-6101046 Proizvajalec Harwin
Opis 10 SIL PC TAIL PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62604 pcs Podatkovni list M30 Series SpecM40, M30 Series CatalogM30-610 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija M30
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 5.4mm
Izolacijski material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Through Hole 10 position 0.049" (1.25mm) Trenutna ocena 1A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm)