Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > M300-2241096F2
M300-2241096F2
M300-2241096F2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M300-2241096F2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M300-2241096F2
Proizvajalec Harwin
Opis CONN RECEPT 3MM 10POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela M300-2241096F2 Proizvajalec Harwin
Opis CONN RECEPT 3MM 10POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija M300
Razmik vrstic 0.118" (3.00mm) Višina tona 0.118" (3.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 952-3088
Število vrstic 2 Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Jackscrews, Potting Wall
Tip pritrjevanja - natančen opis 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.118" (3.00mm)