M50-3103645
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3103645 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3103645
Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 72POS SMD 1.27MM GOLD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela M50-3103645 Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 72POS SMD 1.27MM GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 72
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Višina izolacije 0.173" (4.40mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 72 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Female Socket