M50-3111042
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3111042 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3111042
Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 20POS 1.27MM SMD GOLD
(v ameriških dolarjih)
2016 pcs
Product parameter
številka dela M50-3111042 Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 20POS 1.27MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 20 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 1A