M50-3121145
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3121145 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3121145
Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMT AU 22POS
(v ameriških dolarjih)
1008 pcs
Product parameter
številka dela M50-3121145 Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMT AU 22POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 22
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.142" (3.60mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 22 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 1A