M50-3152842P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3152842P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3152842P
Product parameter
številka dela M50-3152842P Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5868 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 56
Tip montaže Surface Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.087" (2.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 56 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm) Končna debelina - parjenje Flash
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Podobni izdelki
M50-3153042 Image
  • del #:M50-3153042
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:CONN RCPT 1.27MM SMD AU 60POS
  • Na zalogi:23116
 RFQ
 RFQ
M50-3152542 Image
  • del #:M50-3152542
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:CONN RCPT 1.27MM SMD GOLD 50POS