Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M50-3503842
M50-3503842
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3503842 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3503842
Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela M50-3503842 Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5058 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija Archer M50
Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.248" (6.30mm)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 76
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.039" (1.00mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 76 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post 98.4µin (2.50µm)
Končna debelina - parjenje 3.00µin (0.076µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
M50-3503042 Image
  • del #:M50-3503042
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 60POS
  • Na zalogi:4370
 RFQ
 RFQ
M50-3504542 Image
  • del #:M50-3504542
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 90POS
  • Na zalogi:5703
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 80POS
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 70POS