Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M50-3610842R
M50-3610842R
M50-3610842R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3610842R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3610842R
Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM SMD AU 16POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela M50-3610842R Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM SMD AU 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija Archer M50
Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Original-Reel® Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 952-3093-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.039" (1.00mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Pick and Place
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 16 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm)