Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M52-040023V2045
M52-040023V2045
M52-040023V2045
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M52-040023V2045 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M52-040023V2045
Proizvajalec Harwin
Opis 20 SIL PCT MALE PIN HDR
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela M52-040023V2045 Proizvajalec Harwin
Opis 20 SIL PCT MALE PIN HDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78129 pcs Podatkovni list M52-040023Vxx45 DrawingArcher Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Oklepanje Unshrouded Serija Archer M52
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.346" (8.80mm)
Druga imena 952-3513 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.10mm, 8.50mm, 11.00mm
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.098" (2.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 20 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.157" (4.00mm) Stik s fino debelino - post -