M55-6101642R
M55-6101642R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M55-6101642R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M55-6101642R
Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMD R/A 16POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela M55-6101642R Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMD R/A 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 100VAC
Prekinitev Solder Style Board to Board
Serija Archer Kontrol Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Original-Reel®
Druga imena 952-3860-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Višina izolacije 0.146" (3.70mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis 16 Position Receptacle Connector Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 1.2A Vrsta kontakta Female Socket