M80-4205001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M80-4205001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M80-4205001
Proizvajalec Harwin
Opis 25+25 WAY FEMALE PC TAIL 3MM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6269 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
24 pcs
Product parameter
številka dela M80-4205001 Proizvajalec Harwin
Opis 25+25 WAY FEMALE PC TAIL 3MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6269 pcs Podatkovni list M80-420yyyy DrawingDatamate Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 120V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija Datamate J-Tek Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Druga imena M80-4T15001F2
M80-4T15001F2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 7.3mm, 7.55mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Višina izolacije 0.205" (5.20mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Tip pritrjevanja Screw Lock natančen opis 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Beryllium Copper
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post 137.8µin (3.50µm)