Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M80-5300605
M80-5300605
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M80-5300605 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M80-5300605
Proizvajalec Harwin
Opis CONN 3+3 WAY MALE HORZ 3MM TAIL
(v ameriških dolarjih)
1008 pcs
Product parameter
številka dela M80-5300605 Proizvajalec Harwin
Opis CONN 3+3 WAY MALE HORZ 3MM TAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 800V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Datamate J-Tek
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
Druga imena M80-5L10605M3
M80-5L10605M3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Višina izolacije 0.218" (5.55mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot, Mating Flange
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2.2A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -