Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M80-5312022
M80-5312022
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M80-5312022 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M80-5312022
Proizvajalec Harwin
Opis 10+10 WAY M HORZ 4.5 TAIL W/JS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 11205 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela M80-5312022 Proizvajalec Harwin
količina Na voljo 11205 pcs Podatkovni list M80-531zzzz Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 120V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Datamate J-Tek
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Višina izolacije 0.218" (5.55mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot, Mating Flange Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 2.2A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.173" (4.40mm)