Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M80-5421842
M80-5421842
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M80-5421842 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M80-5421842
Proizvajalec Harwin
Opis 9+9 WAY M HORIZ BM SMT W/3.5MM
(v ameriških dolarjih)
108 pcs
Product parameter
številka dela M80-5421842 Proizvajalec Harwin
Opis 9+9 WAY M HORIZ BM SMT W/3.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 800V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Datamate J-Tek
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 18
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Višina izolacije 0.218" (5.55mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot, Mating Flange, Mounting Flange, Mounting Hardware Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 2.2A