Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M80-7122442
M80-7122442
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M80-7122442 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M80-7122442
Proizvajalec Harwin
Opis 24+2 VERT MALE CONN
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela M80-7122442 Proizvajalec Harwin
Opis 24+2 VERT MALE CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5176 pcs Podatkovni list M80-712xx05,22,42 DrawingM80-7xx Datamate Connectors
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Datamate Mix-Tek
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tray Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število naloženih pozicij All Število pozicij 26 (24 + 2 Power)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.244" (6.20mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Mating Flange
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 26 (24 + 2 Power) position 0.079" (2.00mm)