Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M80-8691022
M80-8691022
M80-8691022
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M80-8691022 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M80-8691022
Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 2MM VERT DUAL 10POS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 70072 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs18 pcs108 pcs
504 pcs1008 pcs5004 pcs
Product parameter
številka dela M80-8691022 Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 2MM VERT DUAL 10POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 70072 pcs Podatkovni list M80, M83 Series Spec SheetM80-869 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 800V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Datamate L-Tek
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 952-2405-5
B5743-210-M-T-0
M80-8691022-ND
M808691022
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 7.23mm, 7.85mm, 10.2mm, 13.51mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Višina izolacije 0.219" (5.56mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2.2A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -