Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Cable Ties in kabel vezalk > T50R2C2UL
T50R2C2UL
T50R2C2UL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T50R2C2UL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T50R2C2UL
Proizvajalec HellermannTyton
Opis CABLE TIE 7.9"L 50LB RED
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela T50R2C2UL Proizvajalec HellermannTyton
Opis CABLE TIE 7.9"L 50LB RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 142937 pcs Podatkovni list T50R2C2UL Spec SheetT50R Drawing
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip žice / kabla Standard, Locking
Premer 0.181" (4.60mm) Natezno trdnost 50 lbs (22.68 kg)
Serija - Pakiranje 100 per Pkg
Druga imena 1436-1627 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - Približna 8.00"
Dolžina - Dejanska 0.663' (202.00mm, 7.95") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Plenum Rated, UL Rated natančen opis Standard, Locking Red 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95")
Barva Red Premer snopa 1.97" (50.00mm)