Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF1-9S-2.5C
DF1-9S-2.5C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF1-9S-2.5C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF1-9S-2.5C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET CRIMP HOUSING 9POS
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela DF1-9S-2.5C Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET CRIMP HOUSING 9POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 333065 pcs Podatkovni list DF1-xS-2.5C DrawingDF1 Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF1
Razmik vrstic - Višina tona 0.098" (2.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 541-0143-4-00
Število vrstic 1 Število pozicij 9
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja - natančen opis 9 Position Rectangular Housing Connector Socket Brown 0.098" (2.50mm)