Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF11-12DS-2C
DF11-12DS-2C
DF11-12DS-2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF11-12DS-2C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF11-12DS-2C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 12POS 2MM DUAL CRIMP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela DF11-12DS-2C Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 12POS 2MM DUAL CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF11
Razmik vrstic 0.079" (2.00mm) Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF11-12DS-2C
DF1112DS2C
H2024
Število vrstic 2 Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja - natančen opis 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)